دانلود انواع نمونه های آماده پروژه مهر مدارس سال 97 - 98

آشنایی با پروژه مهر سایت ایرومک

پروژه ی مهر مداس بر اساس سال تحصیلی 97-98 میباشد. فایل پروژه مهر بر اساس تقویم آموزشی مدارس کشور ارائه میگردد و این فایل به صورت دقیق و برنامه ریزی شده جلسات اولیا أء و دانش آموزان ، دستورات کاری سال اجرایی مدارس ، پیشنهادات و برنامه هدفمندی مدارس  را بر اساس تاریخ برای شما مدیران و معاونان به ارمغان خواهد اورد که در قسمت های زیرین مطالب  به چند نمونه از این موارد آن اشاره شده است.

پروژه مهر

پروژه مهر

جهت دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

لیست مطالب ارائه شده

تمام عملیاتهایی که در یک مدرسه ، یا حتی ادارات به در راستای برگزاری هر چه با شکوه تر مدارس در جشن مهر ماه سال 97  و برگزار شدن بازگشانی مدارس از قبیل زیبا سازی فضاهای آموزشی مدارس ، آماده نمودن آموزشگاه و مدارس برای آغاز سال تحصیلی و برگزاری جشن درخور دانش آموزان می باشد پروژه مهر نامگذاری میگردد .

دانلود نمونه آماده پروژه مهر

پروژه مهر سال 97

به منظور هر چه مطلوب برگزار شدن موارد فوق و آغاز سال تحصیلی جدید و جذاب برای دانش آموزان  و آماده نمودن مدارس، هر ساله، بسته به مناطق و مدارس آموزش و پرورش، این پروژه از سوی روسای ادارات و وزارت آموزش و پرورش کلید خورده و در مدارس شکلیت اجرا می گیرد. ما در ایرومک بر آن شدیم تا کاملترین فایل پروژه ی مهر ویژه ی مدارس کل کشور را برای شما عزیزان تهیه و تنظیم نمائیم  و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بار کاری شما مدیران و معاونین عزیز را کم کرده و همچنین شما را در پیشبرد این اهداف یاری کنیم.

موارد موجود در این فایل:

طرح آماده ویژه ی معرفی مدرسه فهرست مطالب پرژه ی مهر چیست؟ کارهایی که باید انجام شود جدول برگزاری جلسان و نوشتن صورت جلسات به صورت پرشده و کامل (روز های دوشنبه) توجه به مسائل بهداشتی آموزشگاه زیبا سازی آموزشگاه بازدید وسایل سمعی بصری توجه به مسائل ورزشی مدرسه تجهیز کلیه قسمت های مدرسه توجه به فضای سبز مدرسه و درختان آماده سازی کلاسی از نظر لیست دانش آموزان٬برنامه کلاسی٬نمودار پیشرفت درسی آماده نمودن آموزشگاه جهت روز شکوفه ها توجه به شروع سال با مراسما دعوت از صاحب نظران تمهیدات لازم جهت توزیک کتابهای دانش آموزان توجه به نظرات اضای ستاد و نظرات ابتداری توجه به لوازم تحریر دانش آموز توجه به پذیرایی از همکاران٬اولیا و دانش آموزان تقسیم و مشخص نمودن شرح وظایف اعضا و کارکنان آموزشگاه آماده سازی وتوزیع کارت های دانش آموزی کلاس بندی دانش آموزان مهم ترین برنامه های پروژه ی مهر اهم فعالیت مورد نظر ستاد پروژه مهر(۱۶مورد) -اعضای ستاد پروژه مهر و شرح وظایف فعالیت های صورت گرفته۸۹ مورد گزارش آماده ویژه ی پروژه مهر با بیان مسئول اجرا گزارش اقدامات انجام شده در خصوص پروژه مهر ۳۰ مورد ابلاغ پروژه ی مهر اضافه شدن قالب پاورپوینت مخصوص مستند سازی

پروژه مهر مدارس ابتدائی

از آنجایی که کودکان بسیار حساس هستند برگزاری جشنی باشکوه  در جهت علاقه مند کردن آنان به محیط مدرسه و درس خواندن پروژه مهر نقش مهمی را در این بین دارد . شما باید برای بتوانید . این کودکان را که خیلی از آنها برای اولین بار است که وارد محیط مدرسه می شوند را به خوبی برایشان جذاب نمائید . ما در این راه در کنار شما خواهیم بود .

دانلود پروژه مهر متوسطه

دبیرستان یا دوره متوسطه این دوره از نظر سنی و افکار دانش آموزان دوره بسیار حساسی است . ما در این فایل های ارائه شده پروژه مهر دوره متوسطه با در نظر گرفتن کلیه این موارد و همینطور جلب نظر اولیا دانش آموزان این پکیج را تهیه و آماده نموده ایم شما با دانلود پروژه مهر متوسطه به راحتی این کارها را پیش برده و محیطی زیبا و باشکوه برای دانش آموزان خواهید ساخت .

فعالیت پروژه ی مهر توجه کنید:

ایرومک کیفیت فایل های خود را با سابقه ی چندین ساله و همکاری با مدیران و معاونین نمونه کشوری تضمین میکند. کیفیت محتوا،ویراستاری،گرفیک و دقت در فایل ها به قدری میباشد با خرید از خاص فایل هیچ وقت نام خاص فایل را فراموش نخواهید کرد. تک تک نیاز ها و فعالیت های مورد نیاز در پروژه ی مهر با برگزاری جلسات متعدد با مدیران لایق و نمونه صورت گرفته است. فایل پروژه ی مهر ویرایش شد در تاریخ ۹۶/۴/۱ تغییر در فایل اضافه شدن جداول و صورت جلسات و تنظیم بر اساس سال جدید ویرایش شد در تاریخ ۹۶/۴/۸ اضافه شدن فایل پاورپوینت مستند سازی پروژه ی مهر ویرایش شد در تاریخ ۹۶/۴/۱۰ به چند اشتباه تایپی در فایل موجود بود رفع گردید-مجدد ویراستاری شد- صورت جلسات باز نگری گردیید(برای خریداران قبل این تاریخ این فایل ایمیل گردید) اخرین ویرایش برای کسانی که این فایل را قبل جدید ترین ویرایش خریداری نموده اند ایمیل میشود. فعالیت پروژه ی مهر مدارس به صورت دقیق برنامه ریزی شده است و با توجه به مشترک بودن * فعالیت مورد نظر ستاد پروژه مهر* در هر سه مقطع ابتدایی و دبیرستان دوره ی اول و دوم تدوین شده است. برای خرید و دانلود این فایل روی

19 maj 2018